Ułatwienia dostępu

Wydrukuj tę stronę

WOŚP wspiera Szpital w Miechowie

wosp2014Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu miechowski szpital otrzymał cenne dary od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2014 roku nowy sprzęt trafił na oddział neonatologiczny, otrzymaliśmy m.in. nowoczesny inkubator oraz system wspierania oddychania Infant Flow. W tym roku jednym z celów zbiórki była godna opieka medyczna seniorów.

Dzięki ofiarności darczyńców w nowoczesny sprzęt został wyposażony szpitalny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, oddział na którym przebywają osoby starsze, przewlekle chore. WOŚP przekazała nam 26 nowoczesnych łóżek typu Modena wraz z materacem oraz szafką przyłóżkową, co pozwoliło na wymianę całego wyposażenia łóżkowego na oddziale. Otrzymaliśmy również 2 wózki inwalidzkie XXL Action 4 Heavy Duty oraz 5 materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych Auto Logic. Należy podkreślić wysoką jakość przekazanego sprzętu, którego wartość to 259 544,80 zł.

Specjalistyczny sprzęt, który Szpital św. Anny otrzymuje co roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z bardzo istotny sposób wpływa na podniesienie bezpieczeństwa i standardu opieki medycznej świadczonych naszym pacjentom. Dziękując za przekazane dary życzymy WOŚP powodzenia w kolejnych akcjach.