Ułatwienia dostępu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

telefon3

EFSII kolor 300dpi     FE POIS

 

Kierownik Oddziału:

lek. med. Wojciech Teleśnicki - specjalista psychiatra

 

Kontakt:

tel. 12 6524 527

Oddział mieści sie w Miechowie, przy ul. Szpitalnej 3, budynek A, I piętro (wejście przez SOR) i zajmuje się leczeniem i rehabilitacją osób z zaburzeniami psychicznymi, powyżej 18 roku życia, w warunkach opieki dziennej. Okres pobytu w Oddziale wynosi od 4 do 16 tygodni.

Leczone są osoby z zaburzeniami psychicznymi, zwłaszcza psychotycznymi i afektywnymi niewymagające leczenia całodobowego z wyłączeniem osób z zaburzeniami psychicznymi spowodowanymi używaniem substancji psychoaktywnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i behawioralnych.

Kwalifikacja:

Do Oddziału Dziennego Rehabilitacyjnego Pacjenci są przyjmowani na podstawie skierowania. Przyjęcia odbywają się po wcześniejszej konsultacji kwalifikacyjnej z personelem Oddziału (lekarz, psycholog). Konsultacje kwalifikacyjne odbywają się w każdy piątek  o godzinie 11:00. Po zakwalifikowaniu Pacjent zostaje przyjęty do Oddziału w następny dzień roboczy, lub w terminie wybranym przez Pacjenta.

Terapia:

W Oddziale Dziennym Pacjenci mają zapewnione leczenie farmakologiczne oraz zajęcia terapeutyczne prowadzone przez personel Oddziału (lekarze, psycholodzy, pielęgniarki, terapeuta zajęciowy). Zajęcia terapeutyczne odbywają się pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 14:00. W ramach zajęć oferujemy Pacjentom obiad w restauracji w tutejszym Szpitalu.

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta   Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                             Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja   Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333   Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342       fax. 41 38 20 342   Dojazd    
Początek strony